ÜCRETSİZ ÜYE OLUN

Aşağıdaki üyelik formu ile sitemize hemen üye olabilirsiniz.

Dikkat!!! Lütfen telefon numaranızı doğru girdiğinizden emin olunuz. Üyelik aktivasyon kodunuz belirttiğiniz cep telefonu numaranıza gelecektir.

Doğan Yayınları Yayıncılık ve Yapımcılık Ticaret A.Ş. olarak bu üyelik başvuru formu vasıtasıyla topladığımız kişisel verileriniz; 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu (KVKK) ve ilgili mevzuat çerçevesinde; ürün / hizmetlerin pazarlama süreçlerinin yürütülmesi, mal / hizmet satış süreçlerinin yürütülmesi ve mal / hizmet satış sonrası destek hizmetlerinin yürütülmesi amaçlarıyla, bir sözleşmesinin kurulması için gerekli olması hukuki sebebine dayanarak işlenecektir. Kişisel verilerinize ilişkin haklarınız KVKK'nın 11. maddesinde düzenlenmiş olup; detaylı bilgi için "Kişisel Veri Aydınlatma Metni" inceleyiniz.

Doğan Yayınları Yayıncılık ve Yapımcılık Ticaret A.Ş. ' nin markası olan Doğan Akademi tarafından , üyelik formu ile paylaşmış olduğum iletişim bilgilerime tercih ettiğim kanallardan web siteleri ile ilgili değişikliklerden ve yeni çıkan kitaplardan haberdar olmak, tanıtım, pazarlama ve özel kampanyalar için ileti gönderilmesini kabul ediyorum.

E-posta:

SMS/MMS:

Telefon: